Siteyi en iyi şekilde kullanabilmek için " Google Chrome " tercihimizdir. Kullandığımız kodlar, gifler ve diğer görsel materyaller Explorer'i kasmaktadır. Bu nedenle en iyi, hızlı ve kesintisiz biçimde Chrome sağlamaktadır.

* Salvio Hexia RPG
Siteyi en iyi şekilde kullanabilmek için " Google Chrome " tercihimizdir. Kullandığımız kodlar, gifler ve diğer görsel materyaller Explorer'i kasmaktadır. Bu nedenle en iyi, hızlı ve kesintisiz biçimde Chrome sağlamaktadır.

* Salvio Hexia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Crystal Alyssa Roya

2 posters
YazarMesaj
Crystal Alyssa Roya
Ölüm Yiyen
Ölüm Yiyen
Crystal Alyssa Roya

Galleon : 14
Hogwarts'a Geliş Tarihi : 24/01/11

Crystal Alyssa Roya Empty
MesajKonu: Crystal Alyssa Roya   Crystal Alyssa Roya I_icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 8:40 pm

Adınız:Melis
Yaşınız:14
Kaç yıldır RPG yapıyorsunuz?: Ortalama 1 senedir.
Karakterinizin adı ve soyadı:Crystal Alyssa Roya
RPG Puanı:80
Kişilik Özellikleri:Sinsi-pratik zekalı-soğuk kanlı-Herşeye ani tepki göstermeyen-cesur-adaletli -sadık ve Pes etmeyen
Hangi binayı istiyorsunuz? Neden?:Slytherin.Çünkü;Kötü olmak ya da olmamak diye bir şey yoktur.Güçsüz ve güçlüler diyer bir şey vardır.SLytherinliler ise güçlü taraftır.Ben de güçlü olduğuma inanıyorum.
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Galleon : 26
Hogwarts'a Geliş Tarihi : 18/12/10

Crystal Alyssa Roya Empty
MesajKonu: Geri: Crystal Alyssa Roya   Crystal Alyssa Roya I_icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 9:49 pm

Güçlü ve zeki birisin seni nereye koyacağımı biliyorum

IV. Sınıf Slytherin!

Crystal Alyssa Roya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Crystal Alyssa Roya