Siteyi en iyi şekilde kullanabilmek için " Google Chrome " tercihimizdir. Kullandığımız kodlar, gifler ve diğer görsel materyaller Explorer'i kasmaktadır. Bu nedenle en iyi, hızlı ve kesintisiz biçimde Chrome sağlamaktadır.

* Salvio Hexia RPG
Siteyi en iyi şekilde kullanabilmek için " Google Chrome " tercihimizdir. Kullandığımız kodlar, gifler ve diğer görsel materyaller Explorer'i kasmaktadır. Bu nedenle en iyi, hızlı ve kesintisiz biçimde Chrome sağlamaktadır.

* Salvio Hexia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yanlış Kişiye Vurulmak

YazarMesaj
Iwana M. Clémentine
III.Sınıf Hufflepuff
III.Sınıf Hufflepuff
Iwana M. Clémentine

Galleon : 76
Hogwarts'a Geliş Tarihi : 26/12/10

Yanlış Kişiye Vurulmak Empty
MesajKonu: Yanlış Kişiye Vurulmak   Yanlış Kişiye Vurulmak I_icon_minitimePerş. Ocak 06, 2011 9:14 pm

Kişiler: Iwana & Michael James

RP IN!

Soğuktan donmak üzereyim. Ama inatla burada bekliyorum. Bankın üzerine oturdum. Sadece gözlerim görünüyor. Onun haricinde heryerim kapalı. Atkıyı boğazıma nasıl sardığımı bilmiyorum. Çünkü birkaç kere denediğim halde çıkmadı. Eldiven giymiş olmama rağmen ellerin kabanımın içinde. İçimde sweatshirtüm var. İçi polar. Yine de soğuk içime işliyor. Kar yok. Kar yağdı ve yerlerde tuttu. Ama hava soğuk. Üşüyorum. Çenemin titrediğini duyabiliyorum. Dişlerimin birbirine çarpışı kulaklarımda çınlıyor.

Amelia' yı uzun zamandır bekliyorum. Yani donacak kadar uzun. Ama gelmedi. kesinlikle sıcak bir yerlerde takılmıştır. Salebini yudumluyordur. Telefonumu çıkartıp arama gereği bile duymadım.

Kafamı cılız ışığın geldiği yere doğru çevirdi. Orada sis vardı. Çünkü ışığın buğulu ışınlarını görebiliyordum sadece. Birden oradan hızlıca bir şey geçti. Korktum. Ayağa kalktım. Bir süre bakındım. Ellerimi yumruk yaptım. Asam neredeydi? Onca kıyafetin altında kaybolmuştu sanırım. Ama ben buldum. Asamı çıkartmadım ama elim asamdaydı. Işığın geldiği yön iyice buğulandı. korkum hat safhadaydı. Nefes alış verişim hızlandı. Boğazım düğümlendi.

Işık görülmüyordu artık. İşte o anda boğazım çözüldü. "Kim o?" dedim. Birden ışığın etrafı tekrar açıldı. Biri omzumu tuttu. Çığlığı bastım ve arkamı dönmemle bayıldım. Korku, kısaca adrenalin patlaması bende olmsuz etki yaratıyor.

Bayıldığımda güçlü kolları hissettim. Umarım orada güvende olurdum.

Yanlış Kişiye Vurulmak
1 sayfadaki 1 sayfası