Siteyi en iyi şekilde kullanabilmek için " Google Chrome " tercihimizdir. Kullandığımız kodlar, gifler ve diğer görsel materyaller Explorer'i kasmaktadır. Bu nedenle en iyi, hızlı ve kesintisiz biçimde Chrome sağlamaktadır.

* Salvio Hexia RPG
Siteyi en iyi şekilde kullanabilmek için " Google Chrome " tercihimizdir. Kullandığımız kodlar, gifler ve diğer görsel materyaller Explorer'i kasmaktadır. Bu nedenle en iyi, hızlı ve kesintisiz biçimde Chrome sağlamaktadır.

* Salvio Hexia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Iwana.Mercedes.

4 posters
YazarMesaj
Iwana M. Clémentine
III.Sınıf Hufflepuff
III.Sınıf Hufflepuff
Iwana M. Clémentine

Galleon : 76
Hogwarts'a Geliş Tarihi : 26/12/10

Iwana.Mercedes. Empty
MesajKonu: Iwana.Mercedes.   Iwana.Mercedes. I_icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 11:59 am

Iwana Mercedes Clémentine. Los Angeles' tan geliyor. Safkan bir büyücü ailesinden. Aslında ailesi İskoçya' da yaşıyor ancak Iwana' nın karakteri, İskoçya kadar geleneksel ve tarihi bir yeri kaldıramaz. Bu yüzden Los Angeles' taki yatılı okula gönderildi. Daha sonra gelen mektup üzerine Hogwarts' a geldi.

Neşeli bir kız olarak tanınır. Mercedes merhamet demektir, kendisi de merhametli bir kişidir. Ancak bazı durumlar gelir ki merhametinden eser kalmaz. Iwana anında karakter değiştirebilir. İyiyi oynuyorken kötü olabilir. Gizli bir hitabet yeteneği vardır. Hitabet yeteneğini her zaman kullanmaz. Sadece özel anlarda.

Aradıkları:

Dost |Bir kişi. Iwana' yı asla satmaz.|

Arkadaş Grubu |Beş kişi. Genelde ders çalıştığı kişilerdir.|

Düşman |İki kişi. Onlardan nefret ediyor.|

Gwen Lilith Cole

Gizli Hayran |Bir kişi. Iwana' ya sürekli olarak çikolata ve şiir göndermektedir.|

Sevgili |Bir kişi. O, Iwana' nın her şeyi.|

Profesörlerden Gıcıklar |Üç kişi. Iwana, bu profesörleri belli başlı nedenlerden sevmiyor.|
# Arinna Elenora (Fazla Seksisiniz! Sizi sevmemi lütfen beklemeyin.)

Ona Yardımcı Olan Profesör |Bir kişi. Iwana, bu profesörü ailesinden biri olarak görüyor.|

Profesörlerden Asıldıkları |Bir kişi. Aşırı Yakışıklı bir profesör.|

Dersine İlgi Duyduğum Profesör |Dersler önemlidir. Ancak bazı dersler çok daha önemlidir.|
Glenn Dubois
Herkesin kafasında özel kurgu vardır, değil mi? Eğer yukarıdakilerden kendine yer bulamadıysan kurgunu bana yaz.

K. Alicia Rossa
-Alicia, Iwana'yı fazla kaçık bulduğu için onunla sadece gerekli olduğu zamanlarda iletişim kurar. Alicia onun kendisinden küçük olduğu için sevinmektedir. Sürekli Iwana'nın saçmalıklarını çekebileceğini hiç sanmıyor.

Arianna Lucy Warren
Biliyor musun, seni sevmek ve senden nefret etmek arasında bayağı kaldım. Açıkçası seninle takılmak kafama yatıyor. Ama, sanırım sen benimle takılmak istemiyorsun. Yaptığın hareketlerden belli oluyor. Benim için fazla, hoşsun.

Kafana Göre Ekle demek KESİNLİKLE yasaktır.

En son Iwana M. Clémentine tarafından Ptsi Ocak 31, 2011 5:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Karen Alicia Rossa
IV.Sınıf Ravenclaw & Adminiçe & Ravenclaw Başkanı
IV.Sınıf Ravenclaw & Adminiçe & Ravenclaw Başkanı
Karen Alicia Rossa

Galleon : 17
Hogwarts'a Geliş Tarihi : 27/01/11

Iwana.Mercedes. Empty
MesajKonu: Geri: Iwana.Mercedes.   Iwana.Mercedes. I_icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 10:36 pm

K. Alicia Rossa
-Alicia, Iwana'yı fazla kaçık bulduğu için onunla sadece gerekli olduğu zamanlarda iletişim kurar. Alicia onun kendisinden küçük olduğu için sevinmektedir. Sürekli Iwana'nın saçmalıklarını çekebileceğini hiç sanmıyor.

Kurgu oldu mu bilmiyorum. RPG'de yeniyim. Kurgu kabulse bir rp yapabiliriz.
Iwana M. Clémentine
III.Sınıf Hufflepuff
III.Sınıf Hufflepuff
Iwana M. Clémentine

Iwana.Mercedes. Empty
MesajKonu: Geri: Iwana.Mercedes.   Iwana.Mercedes. I_icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 11:43 am

Ekledim. İstediğin yerde başlayabilirsin.
Glenn Dubois
Biçim Değiştirme Profesörü
Biçim Değiştirme Profesörü
Glenn Dubois

Galleon : 38
Hogwarts'a Geliş Tarihi : 25/12/10

Iwana.Mercedes. Empty
MesajKonu: Geri: Iwana.Mercedes.   Iwana.Mercedes. I_icon_minitimePaz Ocak 30, 2011 6:51 pm

Dersime olan ilgine göre eklersin.
Gwen Lilith Cole
III.Sınıf Slytherin
Gwen Lilith Cole

Galleon : 25
Hogwarts'a Geliş Tarihi : 26/01/11

Iwana.Mercedes. Empty
MesajKonu: Geri: Iwana.Mercedes.   Iwana.Mercedes. I_icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 4:30 pm

Beni düşmana eklemen gerekiyor sanırım.
Iwana M. Clémentine
III.Sınıf Hufflepuff
III.Sınıf Hufflepuff
Iwana M. Clémentine

Iwana.Mercedes. Empty
MesajKonu: Geri: Iwana.Mercedes.   Iwana.Mercedes. I_icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 11:31 am

Ekledim.

Iwana.Mercedes.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Iwana Mércedes
» Iwana Mércedes
» Iwana.Mércedes