Siteyi en iyi şekilde kullanabilmek için " Google Chrome " tercihimizdir. Kullandığımız kodlar, gifler ve diğer görsel materyaller Explorer'i kasmaktadır. Bu nedenle en iyi, hızlı ve kesintisiz biçimde Chrome sağlamaktadır.

* Salvio Hexia RPG
Siteyi en iyi şekilde kullanabilmek için " Google Chrome " tercihimizdir. Kullandığımız kodlar, gifler ve diğer görsel materyaller Explorer'i kasmaktadır. Bu nedenle en iyi, hızlı ve kesintisiz biçimde Chrome sağlamaktadır.

* Salvio Hexia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tiffany Luna D'Amour

2 posters
YazarMesaj
Tiffany Luna D'Amour
IV.Sınıf Ravenclaw & Adminiçe & Ravenclaw Başkanı
IV.Sınıf Ravenclaw & Adminiçe & Ravenclaw Başkanı
Tiffany Luna D'Amour

Galleon : 14
Hogwarts'a Geliş Tarihi : 18/12/10

Tiffany Luna D'Amour Empty
MesajKonu: Tiffany Luna D'Amour   Tiffany Luna D'Amour I_icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 6:35 pm

Adınız:Elif
Yaşınız:14
Kaç yıldır RPG yapıyorsunuz?3,5 yıl
Karakterinizin adı ve soyadı:Tiffany Luna D'Amour
RPG Puanı:Site taşınmadan önce 90'dı.Aktarırsanız sevinirim ^^
Kişilik Özellikleri:Bazen sessiz ve saklin,bazen ise eğlenceli bir parti kızı olabiliyor.Kütüphanelerde 'inek arkadaşlarıyla otlanmayı' sever.Derslerinde başarılıdır.Zekası onu hiç yanıltmaz.Kitapların büyük bir bilgi kaynağı olduğunu bilir.
Hangi binayı istiyorsunuz? Neden?Ravenclaw.Özelliklerime uyduğunu düşünüyorum ^^
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Galleon : 26
Hogwarts'a Geliş Tarihi : 18/12/10

Tiffany Luna D'Amour Empty
MesajKonu: Geri: Tiffany Luna D'Amour   Tiffany Luna D'Amour I_icon_minitimeC.tesi Ara. 18, 2010 8:52 pm

Evet, görüyorum. Annen ve babanın ilk gelişini biliyorum buraya. Onlara gerçekten de çok benziyorsun. Siman, hareketlerin, düşüncelerin hatta yaptıkların bile ailene benziyor. Sen zaten kendi yerini belirlemişsin.

Ravenclaw!

Tiffany Luna D'Amour
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tiffany Luna D'Amour
» Tiffany Luna D'Amour
» Tiffany Shelley Nuitari