Siteyi en iyi şekilde kullanabilmek için " Google Chrome " tercihimizdir. Kullandığımız kodlar, gifler ve diğer görsel materyaller Explorer'i kasmaktadır. Bu nedenle en iyi, hızlı ve kesintisiz biçimde Chrome sağlamaktadır.

* Salvio Hexia RPG
Siteyi en iyi şekilde kullanabilmek için " Google Chrome " tercihimizdir. Kullandığımız kodlar, gifler ve diğer görsel materyaller Explorer'i kasmaktadır. Bu nedenle en iyi, hızlı ve kesintisiz biçimde Chrome sağlamaktadır.

* Salvio Hexia RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sizce Hangi Seri

3 posters

Sizce Hangi Seri
Vampir Akademisi
Sizce Hangi Seri I_vote_lcap50%Sizce Hangi Seri I_vote_lcap
 50% [ 1 ]
Harry Potter Serisi
Sizce Hangi Seri I_vote_lcap50%Sizce Hangi Seri I_vote_lcap
 50% [ 1 ]
Alacakaranlık
Sizce Hangi Seri I_vote_lcap0%Sizce Hangi Seri I_vote_lcap
 0% [ 0 ]
Vampir Günlükleri
 0% [ 0 ]
Gece Evi Serisi
 0% [ 0 ]
Tanrıça Serisi
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
Rachel Belinda Harvey
Ölüm Yiyen Leydi & Admin
Ölüm Yiyen Leydi & Admin
Rachel Belinda Harvey

Galleon : 101
Hogwarts'a Geliş Tarihi : 17/12/10

Sizce Hangi Seri Empty
MesajKonu: Sizce Hangi Seri   Sizce Hangi Seri I_icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 10:21 am

Soru yukarıda yorumlar sizin
Marion L. Caine
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü
Marion L. Caine

Galleon : 23
Hogwarts'a Geliş Tarihi : 19/12/10

Sizce Hangi Seri Empty
MesajKonu: Geri: Sizce Hangi Seri   Sizce Hangi Seri I_icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 12:07 pm

Vampir Günlükleri'ni ve Tanrıça Serisi'ni okumadım.
Twilight - klasik, sinir bozucu romantiklikte bir seri, o yüzden sevmedim. Edward kızların duygusallıklarını tatmin etmek için yaratılmış bir karakter sadece, Jacob'un katılmasının sebebi de arada çelişki yaratmak - hangi kız iki erkeğin onun peşinde koşmasını istemez ki?
Gece Evi - bu da çelişki konusunda aşan bir başka seri; esas kızımız bir değil, iki değil, tam üç erkeğe yazılıyor (biri sonradan öldü ama yine de sayayım dedim.) Twilight'ın aksine, yaratıcı sayılabilecek bir kurgusu var, seri kendini okutuyor yani. Fena değil.
Harry Potter - İşte bu gayet güzel bir seriydi. Anti-herolarıyla ve kendine özgü espri anlayışlarıyla yepyeni bir dünya sunuldu bize. Saçmasapan serilerin bile 12 küsür kitabı yayınlanacakken, HP'nin 7 kitapta bitmesi kötü oldu, ama yine de güzeldi.
Vampir Akademisi - Bu seri olmasaydı HP'ye kesinlikle oy verirdim. Zaten bir süre de arada kaldım (: Bu seri, vampir konusunda yepyeni bir çığır açtı ve Twilight'ın parıldayan vampirlerinden de çok daha iyi. Seride aşkın dozu gayet iyi ayarlanmış, Lissa ve Rose'un arkadaşlığı yapmacık durmuyor, dil pek edebi sayılmasa da rahatça okunabiliyor seri. Bu yüzden buna oy verdim.
http://supernaturalrp.turkforumpro.com/forum
Iwana M. Clémentine
III.Sınıf Hufflepuff
III.Sınıf Hufflepuff
Iwana M. Clémentine

Galleon : 76
Hogwarts'a Geliş Tarihi : 26/12/10

Sizce Hangi Seri Empty
MesajKonu: Geri: Sizce Hangi Seri   Sizce Hangi Seri I_icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 6:48 pm

Hİç biri! En iyisi Açlık Oyunları

Sizce Hangi Seri
1 sayfadaki 1 sayfası